Sesja fotograficzna w prezencie na Boże Narodzenie

Sesja w prezencie

Walentynkowa sesja zdjęciowa w prezencie

sesja walentynkowa kraków
Kiedy zastanawiasz się nad naprawdę pięknym prezentem dla swojej Drugiej Połowy i chcesz ofiarować coś, co będzie dla Was piękną wspólną pamiątką – sesja zdjęciowa na Walentynki jest idealnym pomysłem!

Przełom stycznia i lutego to czas intensywnych poszukiwań pomysłu na prezent na Walentynki, dlatego przychodzę do Was z pomocą 🙂 Pomysł takiej sesji jest naprawdę ciekawy, a ja dołożę wszelkich starań, by Wasza wspólna pamiątka była najpiękniejsza – pełna emocji i miłości.

Proponuję Wam dwa pakiety takiej sesji.

Pakiet 1.
Cena: 250 zł obejmuje:

– 30 minut sesji w studio
– 5 zdjęć w wersji elektronicznej
– odbitki w formacie 15 x 21 cm

Pakiet 2.
Cena: 350 zł obejmuje:

– 30 minut sesji w studio
– 10 zdjęć w wersji elektronicznej
– odbitki w formacie 15 x 21 cm

Każde dodatkowe zdjęcie ponad pakiet: 25 zł
Terminy sesji: 13 oraz 14 lutego.
Kliknij i zarezerwuj tutaj

Po sesji Waszym zadaniem jest wybranie ulubionych kadrów. Po otrzymaniu zamówienia czas, w jakim otrzymacie zdjęcia w wersji elektronicznej to tylko 3 dni robocze! Na odbitki musicie poczekać do 14 dni roboczych.

Istnieje również możliwość zakupu dowolnej sesji zdjęciowej w formie bonu podarunkowego dla Ukochanej osoby. W celu ustalenia szczegółów najlepiej kontaktować się mailowo.


Voucher na sesję zdjęciową w prezencie

Nic nie daje większej radości niż wspólne chwile i wspomnienia uwiecznione w postaci pięknej pamiątki w postaci zdjęć do rodzinnego albumu.
Jeśli nie masz pomysłu na prezent lub chcesz wręczyć coś wyjątkowego z okazji chrzcin, urodzin, rocznicy lub komunii – voucher na sesję zdjęciową jest świetną opcją!
Sam w sobie jest małym dziełem sztuki, ponieważ jest zrobiony ręcznie i pięknie zapakowany. Taki voucher można zakupić na każdy rodzaj sesji (zarówno w studio jak i w plenerze) – rodzinnej, noworodkowej, dziecięcej, ciążowej, komunijnej itd.
Zawsze pomagam w doborze odpowiedniej formy prezentu, doradzę w jakim terminie najlepiej wykonać sesję i jak ma ona wyglądać.
Istnieje również zamówienia specjalnego projektu vouchera pod konkretny typ sesji, muszę o tym jednak wiedzieć 2-3 tygodnie wcześniej.
Voucher możesz zakupić klikając tutaj
W ofercie znajdują się vouchery na sesje o wartości:
• Pakiet standard – 450 zł – 10 zdjęć (wersja elektroniczna + odbitki 15 x 21 cm, pendrive)
• Pakiet Rozszerzony – 600 zł – 20 zdjęć (wersja elektroniczna + odbitki 15 x 21 cm, pendrive + 1 x odbitka 20 x 30 cm)
• Pakiet Premium – 800 zł – 30 zdjęć (wersja elektroniczna + odbitki 15 x 21 cm, pendrive, fotoobraz 20 x 30 cm)
Odbiór vouchera | wysyłka
Voucher ważny jest 6 miesiący od daty sprzedaży. Dlaczego? Dlatego, żeby Twoi obdarowani nie zwlekali z przyjściem na sesję i nie zapomnieli o niej 🙂
Voucher mogę dostarczyć osobiście (na terenie Krakowa, Skawiny, Wieliczki) lub wysłać paczkomatem (+12 zł za przesyłkę). Otrzymasz voucher bezpiecznie zapakowany w kopertę, do niego dołączony jest regulamin wykorzystania – dla obdarowującego i obdarowanego tak, aby wiedział, czego się spodziewać na sesji. Jeśli osobie obdarowanej spodoba się więcej zdjęć ponad pakiet, który otrzymuje – może dokupić zdjęcia w cenie 20 zł / zdjęcie (jpg + odbitka).
Realizacja sesji
Obdarowani otrzymują moje dane kontaktowe i ustalają ze mną najbardziej dogodny termin, miejsce i rodzaj sesji.
Są to sesje w studio lub w plenerze. W okresie wiosenno – letnim polecam sesje w plenerze, dysponuję świetną bazą miejsc.
Zapraszam do kontaktu!