Ewa & Gertjan | Hotel Kopieniec – ślub z widokiem na Tatry

Hotel Kopieniec - ślub z widokiem na Tatry

Ceremonia symboliczna i wesele w wyjątkowym miejscu

Hotel Kopieniec to niesamowite miejsce z przepięknym widokiem. Majowa pogoda była idealna, żeby zorganizować tutaj ceremonię Ewy i Gertjana. Dzięki fantastycznej współpracy z What a Day! – wedding planner’ami z Krakowa, stworzyliśmy niesamowitą pamiątkę dla tej pary, która mieszka w Danii, ale postanowiła swój ślub przeżyć właśnie tutaj.

What a day - wedding planner | Kraków, Małopolska

Z Olą i Piotrkiem współpracowałam już kolejny raz – za każdym razem mam pewność, że ceremonia i ślub przebiegnie bez żadnych zaskoczeń. Pracowali z Ewą i Gertjanem od wyboru miejsca po koordynację całego wydarzenia, wybór podwykonawców i doglądanie każdego aspektu ślubu i przyjęcia weselnego. Ostatnio widzieliśmy się na ślubie i poprawinach w Barcelonie i mam nadzieję, że to nie jest nasz ostatni wspólny projekt! Polecam z całego serca – nie tylko na śluby w Polsce, ale również za granicą.

Hotel Kopieniec - najpiękniejsze miejsce na wesele z widokiem na Tatry

Hotel Kopieniec to nie tylko eleganckie wnętrza, ale również przepiękny widok na Tatry. Właśnie dlatego wybraliśmy się na szybką sesję przed samym zachodem słońca – zawsze namawiam na to moje Pary Młode kiedy tylko jest możliwość. Jesteście już po największych emocjach, wkrada się więcej luzu, a ja staram się w luźny sposób pomóc Wam naturalnie pozować. Tutaj pomogli mi Ola i Piotrek i dodaliśmy trochę magii bańkami mydlanymi.

Nie zapominajcie o takiej sesji w dniu ślubu – to dosłownie kilkanaście minut w przerwie wesela, a pamiątka zostaje na całe życie. Przy okazji po takiej sesji można zrobić zdjęcia grupowe z gośćmi. Potem już tylko zabawa do samego rana!

 

Wedding planner (organizacja ślubu + wesela + ceremonia symboliczna) : What a Day!
Miejsce: Hotel Kopieniec
DJ: DJ Tom Wedding
Dekoracje: Lady Boho