Portret | Sesja wizerunkowa

Sesje portretowe, biznesowe, sesje na LinkedIN

Sesja biznesowa na LinkedIn
Sesja wizerunkowa Kraków
Business photoshoot Krakow

Prowadząc działalność biznesową lub pracując w branży usług z pewnością zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej wizytówki – nie tylko tej papierowej, ale również w formie prezentacji w internecie. Każda branża rządzi się własnymi prawami, ale tym, co powinno wyróżniać każdego CEO, managera czy innego profesjonalistę pracującego z klientami, jest wizerunek w sieci.

W moim studio wykonam dla Ciebie profesjonalną sesję biznesową dopasowaną do Twoich potrzeb. Może to być prosta sesja na ciemnym lub białym tle, jednak chciałabym zaproponować również nieco mniej szablonowe podejście do tematu.

Jeśli zdecydujesz się na sesję wizerunkową, dołożę wszelkich starań, by w tego typu zdjęciach pokazać Twój charakter i silne cechy. Tutaj liczy się nie tylko ubiór, makijaż czy poza, ale również atmosfera podczas sesji. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i sprawiać, że w moim studio czują się po prostu dobrze. To widać na zdjęciach. Niektóre branże wymagają klasycznego podejścia do tematu, ale są również sfery gdzie taka nieszablonowa sesja z pewnością będzie Twoim wyróżnikiem.

W ramach pakietu mini sesji biznesowej oferuję trzy pakiety do wyboru.
W każdym z nich otrzymasz zestaw zdjęć w wersji elektronicznej –  w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji na social media (Facebook / Instagram / LinkedIn).

Zdaję sobie sprawę jak ważna jest to dla Ciebie sesja, dlatego dokładam wszelkich starań, by od początku naszej komunikacji doradzić Ci jak się ubrać, przygotować, jak zachowywać w studio – to jak zaprezentujesz siebie innym świadczy również o mnie.

Zarezerwować termin możesz klikając w ten link

Jeśli masz do mnie jakieś pytania – zapraszam do kontaktu przez formularz
lub zostawienia wiadomość na czacie na mojej stronie, odpiszę jak najszybciej.

sesja nalinkedin kraków
sesja na linkedin kraków