Sesja w prezencie

Voucher na sesję zdjęciową w prezencie

Nic nie daje większej radości niż wspólne chwile i wspomnienia uwiecznione w postaci pięknej pamiątki w postaci zdjęć do rodzinnego albumu.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent lub chcesz wręczyć coś wyjątkowego z okazji chrzcin, urodzin, rocznicy lub komunii – voucher na sesję zdjęciową jest świetną opcją!
Świetnie sprawdza się również sesja wizerunkowa lub portretowa dla tych, którzy potrzebują profesjonalnie zaprezentować się np. w firmie lub w sieci.

Sam w sobie jest małym dziełem sztuki, ponieważ jest zrobiony ręcznie i pięknie zapakowany. Taki voucher można zakupić na każdy rodzaj sesji (zarówno w studio jak i w plenerze) – rodzinnej, noworodkowej, dziecięcej, ciążowej, komunijnej, wizerunkowej itd.

Zawsze pomagam w doborze odpowiedniej formy prezentu, doradzę w jakim terminie najlepiej wykonać sesję i jak ma ona wyglądać.

Cennik
Vouchery obowiązują na każdą sesję wg aktualnego cennika:

https://katarzynapracuchfotografia.mafelo.net/book#/

Odbiór vouchera | wysyłka
Voucher ważny jest 12 miesięcy od daty sprzedaży. Dlaczego? Dlatego, żeby Twoi obdarowani nie zwlekali z przyjściem na sesję i nie zapomnieli o niej 🙂

Voucher można odebrać osobiście, wysyłam również paczkomatem (do kwoty sesji należy doliczyć +15 zł za przesyłkę). Otrzymasz voucher bezpiecznie zapakowany w kopertę, do niego dołączony jest regulamin wykorzystania – dla obdarowującego i obdarowanego tak, aby wiedział, czego się spodziewać na sesji. Jeśli osobie obdarowanej spodoba się więcej zdjęć ponad pakiet, który otrzymuje – może dokupić zdjęcia w cenie 40 zł / zdjęcie (jpg + odbitka).

Realizacja sesji
Obdarowani otrzymują moje dane kontaktowe i ustalają ze mną najbardziej dogodny termin, miejsce i rodzaj sesji. Na sesję należy umawiać się najlepiej z miesięcznym wyprzedzeniem.

Termin oddania zdjęć do wyboru – 7 dni roboczych
Obróbka wersji elektronicznej zdjęć – do 14 dni roboczych od daty wyboru
Odbitki i wszelkie materiały drukowane – do 14 dni roboczych od otrzymania wersji elektronicznej.

REGULAMIN

Rezerwacja sesji oraz kupno voucher’a wiąże się z akceptacją REGULAMINU SESJI

Zapraszam do kontaktu!


Aktualny wzór voucherów prezentowych na Boże Narodzenie 2024 🙂

Pamiętaj, żeby przy zamóweniu podać nr paczkomatu / mail / telefon – do wysyłki oraz imię + nazwisko obdarowanego + rodzaj sesji 🙂 Istnieje możliwość płatności przelewem lub blik (wówczas wysyłam voucher tego samego dnia i na następny dzień roboczy jest już w paczkomacie).

Za piękne zaproszenia dziękuję Between Studio!