Sesja fotograficzna w prezencie na Boże Narodzenie

Sesja w prezencie

Voucher na sesję zdjęciową w prezencie

Nic nie daje większej radości niż wspólne chwile i wspomnienia uwiecznione w postaci pięknej pamiątki w postaci zdjęć do rodzinnego albumu.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent lub chcesz wręczyć coś wyjątkowego z okazji chrzcin, urodzin, rocznicy lub komunii – voucher na sesję zdjęciową jest świetną opcją!

Sam w sobie jest małym dziełem sztuki, ponieważ jest zrobiony ręcznie i pięknie zapakowany. Taki voucher można zakupić na każdy rodzaj sesji (zarówno w studio jak i w plenerze) – rodzinnej, noworodkowej, dziecięcej, ciążowej, komunijnej itd.
Zawsze pomagam w doborze odpowiedniej formy prezentu, doradzę w jakim terminie najlepiej wykonać sesję i jak ma ona wyglądać.

Istnieje również zamówienia specjalnego projektu vouchera pod konkretny typ sesji, muszę o tym jednak wiedzieć 2-3 tygodnie wcześniej.

Cennik
Vouchery obowiązują na każdą sesję wg aktualnego cennika:

https://katarzynapracuchfotografia.mafelo.net/book#/

Odbiór vouchera | wysyłka
Voucher ważny jest 3 miesiące od daty sprzedaży. Dlaczego? Dlatego, żeby Twoi obdarowani nie zwlekali z przyjściem na sesję i nie zapomnieli o niej 🙂

Voucher mogę dostarczyć osobiście (na terenie Krakowa, Skawiny, Wieliczki) lub wysłać paczkomatem (+13 zł za przesyłkę). Otrzymasz voucher bezpiecznie zapakowany w kopertę, do niego dołączony jest regulamin wykorzystania – dla obdarowującego i obdarowanego tak, aby wiedział, czego się spodziewać na sesji. Jeśli osobie obdarowanej spodoba się więcej zdjęć ponad pakiet, który otrzymuje – może dokupić zdjęcia w cenie 20 zł / zdjęcie (jpg + odbitka).

Realizacja sesji
Obdarowani otrzymują moje dane kontaktowe i ustalają ze mną najbardziej dogodny termin, miejsce i rodzaj sesji.
Są to sesje w studio lub w plenerze. W okresie wiosenno – letnim polecam sesje w plenerze, dysponuję świetną bazą miejsc.

Zapraszam do kontaktu!