Sesja ciążowa

Sesja ciążowa to niezapomniana pamiątka nie tylko dla Przyszłej Mamy, ale też dla całej rodziny.

Taką sesję najlepiej wykonać w 7 lub 8-mym miesiącu ciąży, kiedy przyszła Mama czuje się dobrze, a brzuszek jest dobrze widoczny. Nie ma oczywiście problemu z wykonaniem takiej sesji również w 9-ym miesiącu, to wszystko jest sprawą indywidualną każdej kobiety i jej samopoczucia.

Dla pewności co do terminu sesję zarezerwować należy jak najwcześniej – najlepiej już na początku ciąży. Sesje plenerowe wykonuję przez cały rok, a lokalizację ustalamy wspólnie wg moich sugestii.

Zapoznaj się z moim portfolio: http://katarzynapracuch.com/galleries/sesja_ciazowa-brzuszkowa-krakow/

STYLIZACJE

Dysponuję piękną garderobą dla przyszłych Mam, którą na bieżąco aktualizuję – na ten moment posiadam ponad 40 stylizacji w różnych stylach i kolorach. Do sesji dopasowuję również wianki i kapelusze. Jestem otwarta również na Wasze propozycje 🙂

PLENER

W plener zabieram ze sobą wybrane wcześniej przez Mamę stylizacje – bardzo proszę o przesłanie wybranych sukien tydzień przed sesją. Przygotowuję sukienki tak, by najlepiej na Tobie wyglądały.

W sezonie (maj – październik) sesje wykonuję albo bardzo wcześnie rano tuż po wschodzie słońca albo ok. 1,5- 1 h przed zachodem słońca (tzw. golden hour). W zimie trochę wcześniej 🙂

Miejsce sesji ustalamy indywidualnie. Dojazd do 20 km od Krakowa – wliczony w cenę sesji.

SESJA W STUDIO

Jeśli wolisz sesję w studio, zapraszam Cię do mojego miejsca, w którym stworzę dla Ciebie najpiękniejsze kadry. Studio znajduje się w Mietniowie k. Wieliczki.

W studio dysponuję stylizacjami w różnych kolorach oraz body dla mamy. Posiadam 8 teł zamocowanych na stałe oraz aranżację a’la boho – z łóżkiem i pięknymi starymi jasnymi deskami i makramą. Sesja może się odbywać solo oraz z partnerem / dziećmi.

SESJA CIĄŻOWA W SKANSENIE

Marzysz o wyjątkowej sesji, której nie ma nikt? Zapraszam na sesje w Skansenie Na Jędrzejkówce. Dzięki cudownej znajomości z właścicielami mam unikalną okazję, by realizować tam sesje. Cena pakietu sesji w skansenie zawiera opłatę za sesję oraz dojazd (skansen znajduje się k. Limanowej) – link do google maps

To świetny pomysł dla przyszłych Mam, które lubią folklowe, rustykalne klimaty. Potem być może wrócimy tutaj na wspólną sesję rodzinną? Taką sesję najlepiej wykonać w sezonie letnim od godz. 18:00 – 19:30, tuż przed zachodem słońca.

Wycena indywidualna

CO ZAWIERA WASZ PAKIET?

 • indywidualną konsultację mailową w kwestii stylizacji, doboru miejsca, rodzaju pakietu
 • możliwość skorzystania z moich stylizacji, w które wciąż inwestuję i zamawiam u pań, które szyją suknie specjalnie na sesje. Są to rozmiary uniwersalne.
 • galerię online zawierającą surowe kadry z sesji – do samodzielnego wyboru kadrów w ramach pakietu. Wybrane zdjęcia poddaję starannemu retuszowi i autorskiej obróbce (czas pracy nad obróbką również wliczony jest w cenę sesji).
  Obrobione zdjęcia przekazuję w wysokiej rozdzielczości (pod wydruki) oraz rozdzielczości przygotowanej do internetu.
 • odbitki w formacie 15 x 21 cm na jedwabnym, matowym papierze
 • w sesji brać udział może partner, dzieci lub inna bliska osoba

DODATKOWE UJĘCIA

 • istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 50 zł / ujęcie (wersja elektroniczna + odbitka 15 x 21 cm)

TERMIN REALIZACJI

 • przesłanie galerii zdjęć do wyboru (przesyłam surowe, nie obrobione zdjęcia, na podstawie których wybieracie kadry w ramach pakietu) – 7 dni roboczych po dacie sesji
 • przesłanie gotowych, obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej – do 14 dni roboczych od daty wyboru zdjęć przez Klienta do pobrania przez mafelo.com. W sezonie wysokim od maja do września termin może się wydłużyć do 21 dni.
 • odbitki – do 14 dni roboczych od daty przekazania obrobionych zdjęć przez mafelo.com
 • albumy – do 30 dni od wyboru zdjęć (w sezonie letnim czas oczekiwania jest wydłużony)
 • możliwość odbioru osobistego lub paczkomatem (płatne dodatkowo wg cennika InPost)

——————————————–

 • nie przekazuję ani nie sprzedaję zdjęć bez edycji/obróbki ani RAW-ów.
 • rezygnacja z odbitek nie wiąże się z obniżką ceny sesji
 • rezerwacja sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU SESJI

Zapraszam do śledzenia moich social media: