Sesja lifestyle w domu

Rezerwacja sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU SESJI

SESJA NOWORODKOWA / CIĄŻOWA / URODZINOWA / RODZINNA

Lifestylowa sesja domowa to wspaniały pomysł dla tych, którzy po narodzinach dziecka niekoniecznie chcą udawać się na dłuższą wyprawę do studia fotograficznego. To również pomysł na sesję naturalną, w przytulnym, ciepłym domowym otoczeniu. Ja jako fotograf staję się wówczas na chwilę uczestnikiem Waszego życia rodzinnego i dokumentuję je, niejako wtapiam się w tło szukając najpiękniejszych ujęć z Waszych wspólnych chwil. Nie przejmujecie się wówczas sztywnymi pozami, do których niekoniecznie jesteście przyzwyczajeni. Nie każdy przecież musi lubić pozować, prawda?

Jak wygląda sesja lifestyle w domu?

Fotografuję życie całej rodziny, jeśli chcecie aby na zdjęciach znalazła się również babcia, dziadek czy Wasi najbliżsi przyjaciele (nawet zwierzęta) – nie ma najmniejszego problemu. Wszystko odbywa się w luźnej i przyjaznej atmosferze. Przyjeżdżam do Was, muszę mieć chwilę na przygotowanie się i rozeznanie z warunkami oświetleniowymi. Jeśli zażyczycie sobie zdjęcia stylizowane maluszka (w dodatkowych misach, koszykach) – zabieram ze sobą kilka rekwizytów i stylizacji do wyboru. Jeśli Wasze mieszkanie nie jest jak z żurnala i jest nieco ciemniej – nie martwcie się! Zabieram dodatkowe oświetlenie. Najlepiej jednak fotografuje mi się przy świetle dziennym, w jasnym pomieszczeniu, dlatego taka sesja powinna się odbyć kiedy jest u Was najładniejsze światło. Sesja domowa trwa 2-3 h, a ja dostosowuję się do Waszego rytmu rodzinnego i nastroju maleństwa.

Jak ubrać się do sesji?

Polecam spójne stylizacje oraz przesłanie mi kilku zdjęć mieszkania tak, abym mogła najlepiej doradzić Wam w mailu przesłanym przed sesją.

Jak obrabiam zdjęcia?

Tego typu sesja jest obrabiana przeze mnie bardzo naturalnie. Poprawiam kolorystykę, kontrast, balans bieli, lekko nadaję swojej stylistyki. Nie retuszuję sztucznie skóry – ma to być jak najbardziej naturalna sesja.

Jakie sesje wykonuję w ramach lifestyle?

Sesja noworodkowa, dziecięca, ciążowa, rodzinna, urodzinowa etc.

TERMIN REALIZACJI

  • przesłanie galerii zdjęć do wyboru (przesyłam surowe, nie obrobione zdjęcia, na podstawie których wybieracie kadry w ramach pakietu) – 7 dni roboczych
  • przesłanie gotowych, obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej – do 14 dni roboczych od wyboru zdjęć przez mafelo.com
  • odbitki / pendrive / albumy – do 14 dni roboczych od daty wyboru zdjęć
  • możliwość odbioru osobistego lub paczkomatem (wg aktualnego cennika Inpost)

* nie przekazuję ani nie sprzedaję zdjęć bez edycji/obróbki ani RAW-ów.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kadrów – 40 zł / ujęcie (jpg+odbitka)